• Reklama

Protherm TIGER 24 KTZ 45l - kolisanie napetia v sieti

Protherm TIGER 24 KTZ 45l - kolisanie napetia v sieti

Poslaťod Kamil » 28 Okt 2012, 11:43

Kolísanie napätia v sieti až251V a zákmity. V sieti sú časté výkyvy napätia a zákmity,ako sa správa riadiaca elektronika?
Kamil

Re: Protherm TIGER 24 KTZ 45l - kolisanie napetia v sieti

Poslaťod X3M » 14 Nov 2012, 13:03

Myslilm ze je iba otazkou casu kedy riadiacia elektronika prepetie nevydrzi a pojde do vecnych lovist. Skusili se sa stazovat na energetickych zavodoch?
X3M

Poslaťod Kamil » 26 Nov 2012, 09:48

4B[color=#00BFBF]B[color=#FF4000][/color][/color]Ďakujem za radu,to bolo rvé čo som urobil.Nasadili mi meranie do rozvod skrinky a do obecného trafa na 7 dní ,už je to mesiac ale žiaden výsledok merania neboli schopní poslať.Osadil som pred kotol trafo ,dali sme zemnenie ,dva týždne som používal UPS,na kotle sme vymenili riad.el.,obehové čerpadlo ,atomatické odvzdušňováky,zapaľovacie elektródy,vyčistili výmenník-porucha sa objavuje menej,raz za niekoľko dní nepravidelne,ale nieje to v poriadku-asi treba vymeniť kotol/už by to nebol Attack/.Môže niekto prosím poradiť
Kamil

Poslaťod dusbaj » 09 Feb 2013, 10:22

Ja tomu nejak nerozumiem, zacina to prothermom a konci to Attackom? Ono to je v podstate jedno, dolezite je dokazat kolisanie v sieti. Ja by som asi obstaral sondu do PC a pustil si vlastne meranie. Inak sa z toho nevymotas. UPSka moc nepomoze.

Posledné zvýraznenie urobil Anonymous dňa 09 Feb 2013, 10:22
dusbaj
Site Admin

Späť na Plynové kotly

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť